Kamerový slider (jízda) Mám k dispozici kompletní digitální set kamerové jízdy Ditogear a panoramatické digitální hlavy stejné značky, Toto filmařské zařízení umožňuje ve spolupráci s kamerami nebo DSLR fotoaparáty kromě RT natáčení také programomovat a tak natáčet jakkoliv dlouhé časosběrné záběry, stop motion záběry a podobně. K dispozici mám světla Dedolight, ke komornějšímu svícení scén, ale po domluvě je možné zajistit i výkonnější zdroje. Dále pak kamerový jeřáb a další příslušenství jako filtry atd. Natáčím kamerou Sony EX1 (FULL HD) a SONY FS7 (4K) s vyměnitelnou optikou a dalšími úžasnými vlastnostmi... :D .
Úvod Produkty Nabídka Nabídka Foto Kontakt Hobby
1995 - 2018
Technika a ceník
Stříh a další postprodukční prace vytvářím na hardwaru Grass Valey HD Storm a legálním softwaru Edius 6.55, Adobe CS 5.5 a dalších podpůrných programech. Další hardware, který používám k práci je audio HW Lexicon, KRK, Behringer.
Cena za práci, techniku a služby s tím spojené je vždy smluvní, záleží na rozsahu, složitosti projektu a pohybuje se od 350 kč za hodinu bez DPH. V této ceně je kompletní servis od prvotních návrhů, konzultací, přes scénář, samotnou realizaci až po dodání zákazníkovi na klíč. K ceně je pak nutné připočíst techniku, která bude pro daný projekt použita. Vždy jsem ale schopen přihlédnout k možnostem zákazníka a přizpůsobit tomu finální dílo tak, aby výsledek byl vždy profesionální.
Nabídka